Oyuncular

Ozan Kotra

Ozan

Flört grubunun vokalisti olan Ozan, 40’ına merdiven dayamış bir müzisyendir. Yaptıkları şarkıları şimdiye kadar bir düğün salonunu dolduracak kadar insana bile dinletememiş olsalar da Flört’ün bir gün dünya çapında bir grup olacağına olan inancını hiç yitirmemiştir.Babası Fethi ile aynı evi paylaşmaktadır. Fakat bu yaşına kadar bir baltaya sap olamadığı için, Fethi Ozan’ı üvey evlat gibi görmekte ve sürekli alaya almaktadır.

Çağatay Kehribar

Çağatay

Grubun gitaristi olan Çağatay, kendisine göre erken bir yaşta Mualla’yla evlenmiş ve iki de çocuk sahibi olmuştur. Onu adam yerine koymayan kayınpederi ve kaynanasıyla beraber yaşamaktadır. Bu durumu hayallerindeki rock gitaristi imajıyla bağdaştıramayan Çağatay’ın tek düşüncesi bir an önce albümü çıkarıp sahnelere çıkmaktır.Üç kişilik grubun ortasındaki adamdır Çağatay. Ozan ve Timsah’ın çatışmalarında hep arada kalır ve son kararı verebilmek için ikisi de Çağatay’ın fikrini almak durumundadır.

Mehmet Hakan Çağlar

Timsah

Flört grubunun davulcusu olan Timsah mahalledeki komşusu Suzan’a kendini bildi bileli aşıktır.
Bu aşk için yapamayacağı şey yoktur. Buna çıkaracakları albümün master kaydını Suzan’a hediye etmek dahil.
Timsah yaşlı annesi Nevale ile birlikte yaşamaktadır. Tam bir ana kuzusudur. Evde kuralları Nevale koyar.
Grup arkadaşlarıyla görüşmesini istemez, bir an önce gidip sigortalı bir iş bulmasını söyleyip durur.

Başak Daşman

Suzan

Timsah’ın bir türlü açılmayı beceremediği platonik aşkı Suzan bir spor salonunda çalışmaktadır.
Timsah’ın ona olan ilgisini farketmekte ve kendisi de Timsah’ı sempatik bulmaktadır..

Sema Şimşek

Aylin

Ozan’ın evlendikten 4 gün sonra, henüz balayındayken aldattığı eski karısı Aylin; kariyer peşinde olan bir avukattır. Suat Hepgüler’in sigorta şirketinde işe başlamıştır.
Ozan’dan aşırı derecede nefret etmektedir.

Fuat Güner

Suat

Türkiye’nin zengin iş adamlarından olan Suat; kamuoyunda hırsız, yolsuz, üçkağıtçı olarak bilinir.
Havadan kaptığı ihalelerle kısa sürede zengin olmuştur ve bu zenginliği de savurgan bir şekilde harcayıp hava atmayı pek sever.
Suat değişik sektörlerdeki yatırımlarından sonra yine düşeş aldığı bir ihaleyle banka sahibi olmuştur.

Mete Horozoğlu

Sırrı

Sırrı 40’lı yaşlarda, filozof ruhlu, matematik dehası, pratik, zeki ve gizemli birisidir. Hayatını banka soygunları planlayarak geçiren Sırrı, hiç banka soymamıştır. Yaptığı planları soygun yapmak isteyenlere satarak hissesini alır. Sırrı dilediği anda ¨sır¨ olmayı bildiği için Sırrı’ya kimse ulaşamaz. Ancak o istediği kişiye istediği zaman ulaşabilir.

Tuğrul Tülek

Zafer

Timsah’ın platonik aşkı Suzan’dan hoşlanan Zafer bir sivil polistir. Her iş çıkışı alıp evine bıraktığı Suzan’ın etrafında pervane olmakta ve Timsah’ın Suzan’ın yakınlarında dolaşmasından nefret etmektedir.

Güzin Usta

Nevale

Timsah’ın namazında niyazında yaşlı annesi olan Nevale’nin hayatı sabah namazıyla başlar ve yatsı namazını kılmasıyla biter. Oğlu Timsah’ın düzgün bir iş bulup çalışması Nevale’nin en büyük hayalidir. Buna pek ihtimal vermiyor olsa da, hala bebek gibi gördüğü oğluna kıyamaz, onun kahrını çekmeye devam eder.

Ezel Akay

Şehmuz

Şehmuz İMÇ’deki müzik şirketlerinden birisinin sahibidir. Şirketini bakkal dükkanı gibi yönetse de, ucuz arabesk şarkıcılarını sırf para kazanmak için şirketinde barındırsa da aslında sanatı sevdiğini ve bir sanatçı olduğunu iddia eder. Mafyatik de bir kişiliği olan Şehmuz boş zamanlarında yağlı boya tablo çalışır, berbat resimler çizer.