Tehlikeyle Flört2021-02-22T00:41:57+03:00

Tehlikeyle Flört

Ozan, Çağatay ve Timsah. Yani FLÖRT…
Rock aşığı, yaşları hafif geçkin, kendi çaplarında fırlama fakat bir o kadar da naif üç kafadardan oluşan bu müzik grubu, kenar mahallelerin düğün salonlarında rica minnet sahne alıp güç bela karınlarını doyurmaya çalışır. Ancak ‘kuyruğu dik tutma uğruna’ yaptıkları müzikten taviz vermedikleri için artık oralarda da dikiş tutturmaları zorlaşır. Bunlar yetmiyormuş gibi çıktıkları son düğünde Ozan, gelinle ‘flört’ etmeye başlayınca kızılca kıyamet kopar. Tekme tokat atılırlar salondan.
FLÖRT, artık iyice dibe vurmuştur. Yıllardır tüm çabalarına rağmen hiç bir yapımcıyı, albümlerini yapmaya ikna edememişlerdir. Dahası, başta aileleri olmak üzere yakın çevrelerince aşağılanmaya, alay konusu olmaya başlamışlardır.
Sonunda bıçak kemiğe dayanır. Flört elemanları, albümü kendi ceplerinden yapmaya karar verir, ancak küçük  bir sorunları vardır; üç ahbap çavuşun cepleri bomboştur… Hayatın çileli yollarında emeğin ve alın terinin işe yaramadığına iyice kanaat getiren grubumuz, TEHLİKEYLE FLÖRT etmeyi göze almıştır.

Yapım: Limon Film
Yapımcı: Hayri Aslan
Yönetmen: Murat Şenöy
Senaryo: Flört Grubu, Murat Özsoy
Görüntü Yönetmeni: Ulaş Zeybek
Müzik: Flört Grubu
Oyuncular: Mete Horozoğlu, Ezel Akay, Ozan Kotra, Fuat Güner, Çağatay Kehribar, Mehmet Hakan Çağlar, Başak Daşman, Sema Şimşek, Tuğrul Tülek, Cihat Tamer, Ayta Sözeri, Güzin Usta, Mahmut Gökgöz

Fotoğraflar

Tanıtım

Go to Top