Oyuncular

İlker Kaleli

Poyraz Karayel

Poyraz Karayel Hayatı boyunca tutunacak bir dal aramış ama başaramamış. Siz onu bir serseri gibi göreceksiniz ama ondaki yürek kimsede yok. Sadece gününde değil. Poyraz eski bir polis. İşlemediği bir suç yüzünden meslekten atıldıktan sonra, hayatı baş aşağı yuvarlanmış. Bir yanda çok sevdiği oğlu. Bir yandan tek aşkı Ayşegül. Yanına girdiği mafya babası Bahri. Amiri Mümtaz. Bütün dünya birleşmiş Poyraz’ın üzerine gelmektedir. Oysa bunlar Poyraz için çocuk oyuncağıdır.

Burçin Terzioğlu

Ayşegül Umman

Poyraz’ın aşkı. Bahri’nin kızı. Babasının karanlık dünyasından nefret ettiğinden, onunla görüşmeyi uzun zamandır reddediyor. Kendisine yeni bir hayat kurmuş, ayakları üzerinde durmayı başarmış ve doktor olmuş ama dünyasına kimseyi sokmamıştır. Güzel, zeki, yalnız ve yaralı. Hayatı, Poyraz’ın gelmesiyle tekrar alt üst oluyor.

Musa Uzunler

Bahri Umman

Sert, bazen acımasız, çoğunlukla sessiz ama yüreği merhamet ve sevgi dolu bir mafya babası. Özellikle oğlunu ve karısını kaybettikten sonra, o da kendi içine kapanmış. Köşesine çekilmiş ama hala sözü dinleniyor ve saygı görüyor. Hayatla tek bağı kızı Ayşegül, Bahri’nin kanayan yarası.

İlker Aksum

Çınar

Çınar Sayguner, maden işletmecisi Sayguner ailesinin küçük oğlu ve veliahtlarından. Nevra’nın gözbebeği Çınar, ağabeyi Yavuz’un aksine hayat dolu biridir. Aile işlerinden çok hayır işleriyle ilgilenmektedir. Aşık olduğu Ayşegül’ün kalbini de böyle kazanan Çınar sabrı ve sevgisiyle hayata döndürdüğü Ayşegül’le yeni bir hayata başlamak için heyecanlıdır.

Funda Eryiğit

Eda

Eda otuzunda hoş bir kadın. Sert görünüşlü ama çekici. Herkes onu Nevra Sayguner’in iş bitirici kişisel asistanı olarak biliyor. Oysa Eda amirlerince soğukkanlı ve gözüpek olarak tanımlanan bir istihbarat elemanı. Görevi söz konusu olunca pes etmeyen inatçı bir kişiliğe sahip. Bu yüzden görev için karı koca rolünü oynamak zorunda olduğu Poyraz ile birlikte başladığı iş, hiç de benzemediği Poyraz’la sürekli ters düşmesine sebep oluyor.

İdil Fırat

Despina Petridis Umman

Bahri Umman’ın karısı. Her durumda sevdiği adamın yanında duracak kadar da cesur. Asalet ve kibarlık abidesi ama bu sesini çıkarmasına asla engel değil. Yeri geldiğinde sözünü söyleyen, ağırlığını gösteren, ihtişamına rağmen alçakgönüllü bir kadın.

Ali İl

Sadreddin Umman

Bahri’nin büyük oğlu. Hayatı boyunca babasının gölgesinde yaşadığından kendini ispat etme derdinde. Bu yüzden sık sık psikopatlık derecesinde şiddete başvurur.

Celil Nalçakan

Zülfikar

Baba’nın diğer sağ kolu. Eski solcu. Çok konuşur. Her şeyi kafasına takar. Sürekli şikayet eder. En ufak bir şeyi Küresel Sermaye’ye ve Kapitalizme bağlar. Ama çok mert bir adamdır. Eski polis olduğundan Poyraz’a ayrıca gıcıktır.

Hare Sürel

Meltem Karayel

Poyraz Karayel’in yıllar sonra kavuştuğu kardeşi. İnatçı, aykırı, başına buyruk. Bazen gözükara bir hacker, bazen çok kırılgan bir kadın. Uyum sağlamakta zorlandığı düzenin içinde kendine kaçacak bir köşe yaratmayı başarmış ama Zülfikar’ın aşkı ile dünyaya kalbini açmaya başlamıştır.

Ayda Aksel

Nevra Sayguner

Nevra Sayguner altmışlarında, asil, otoriter, karizmatik bir kadın. Sadık’ın eşi, Çınar ve Yavuz’un annesi, Sayguner Ailesi’nin soylu hanımefendisi, sosyetede sevilen bir iş kadınıdır. Sıcakken bile mesafeli, etrafındaki her şeyi ve herkesi kontrol etmek isteyen ama her daim ölçülü bir kadın. Şimdi Nevra biricik oğlu, gözbebeği Çınar’ın Bahri Umman’ın kızı Ayşegül’le evlilik kararını hazmetmeye çalışıyor.

Ece Özdikici

Songül Umman

Sadreddin’in karısı. Sadreddin’in layık olduğu saygıyı görmediğini düşünüyor. Sadreddin’i Bahri’nin yerinde görmek için her şeyi yapmaya hazır. Sinsi ve ikiyüzlü.

Cem Cücenoğlu

Taşkafa

Kalbi cüssesinden büyük bir adam. İri yarı ama saflık derecesinde yumuşak bir kalbi var. Ekibin kas gücüdür.

Ata Berk Mutlu

Sinan Karayel

Poyraz’ın dünya tatlısı oğlu. Zeki, sevimli ve konuşkan. Küçük yaşlarda anne babasının boşanması onu da etkilemiş. Pek arkadaşı yok. Okulu sevmez. Yalnız bir çocuk. Hayatta herkesten çok babasını seviyor.

İsmail Düvenci

Cevher Albay

60 yaşlarında emekli bir albay. Poyraz’ın alt komşusu. Tam bir İstanbul Beyefendisi. Resim yapar, şiir yazar. Tiyatroya ve tarihe de meraklıdır.

Gülçin Hatıhan

Ümran

Taş Kafa’nın karısı İsa’nın annesi, şefkatli bir kadın. Taş Kafa ile birlikte eski kocasına dair büyük bir sırrı paylaşıyorlar. Poyraz ve Umman Ailesi onun için kendi kurduğu aileden farksız.

Emirhan Akbaba

İsa

Ümran’ın oğlu, Poyraz’ın eski üst komşusu. Ataberk’in arkadaşı. En büyük eğlencesi Poyraz Abi’sine ödev yaptırmak.

Fatih Dönmez

Yavuz Sayguner

Çınar’ın ağabeyi, Saygunerler’in büyük oğlu. Yavuz kardeşinin aksine aile şirketinin işlerinden sorumludur. Ailenin altın madeni onun kontrolündedir. Ancak asla Çınar kadar sevilmediğini düşünen, çıkarları için her şeyi göze alabilen hırslı Yavuz, ailesinden gizli kirli işler çevirmektedir.