Oyuncular

Türkan Şoray

Cemile

50 yaşlarında. Kütahya’lı bir ailenin kızı. Babası Zeynel bir seramik ustası..Zeynel bey, Cemile çok küçük yaşlarda ölünce, annesi Gülengül tekrar evlenince İstanbul’a gelirler. Cemile’nin zorlu hayat mücadelesi babası öldüğünde başlar.

Bulut Aras

Savcı Kemal

50-55 yaşlarında. Sinop’lu, memur bir ailenin çocuğu.. Hukuk’u kazanınca ailesini bırakıp Ankara’ya gelmiştir.. *Hukuk’u babasının kıt kanaat maaşıyla hem okuyarak hem çalışarak bitirmiş ve savcı olmuştur.

Bahar Kerimoğlu

Demet

Selim Erdoğan

Cenk (Cemile'nin Oğlu)

23 yaşlarında… Hoş, yakışıklı ve etkileyici… Çabuk alevlenen, çabuk sönen, tepkisel, kendini kontrol edemeyen her an patlamaya hazır, delikanlı, sokağı küçük yaşlarda tanımış, ağır abi olmak isteyen, kanı damarında civa gibi dolaşan, ateşli biri.

Gözde Kansu

Elvan (Cemile'nin Büyük Kızı)

25 yaşında.. Güzel, iyi eğitimli, bakımlı ve varlıklı bir ailenin kızı.. Elvan on yaşında, annesinin cezaevine girmesiyle halası Şükran ve eniştesi Kasım tarafından Nişantaşı’nda oturan varlıklı bir aileye evlatlık verilir.

Ali Atay

Demir

Toprak Sağlam

İpek (Cemile'nin Küçük Kızı)

17 yaşında… Güzel, yumuşak, sevecen, güler yüzlü, terbiyeli, söz dinler, duygusal, içe kapalı, kırılgan, hassas, sanatçı ruhlu, ince düşünceli… İpek çocukluğunu yetiştirme yurdunda geçirmesine rağmen, kadere boyun eğmiş, tüm gücünü, dikkatini derslerine vermiş, okulunda başarılı olan, üniversite sınavlarına hazırlanan biridir.

Mehmet Ali Kaptanlar

İbrahim

Rüçhan Çakır

Memnune

Ahmet Kaynak

Güney

Ayşen İnci

Füsun

Arda Öziri

Kaan