Haberler

“Bir Annenin Günahı” yakında Kanal D’de başlıyor!

Limon Yapım/Hayri Aslan’ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi çok yakında izleyici ile buluşacak…

Filipinler’de reyting rekorları kıran “A Mother’s Guilt” dizisinden uyarlanan “Bir Annenin Günahı”nın başrollerini Özge Özberk, Musa Uzunlar, Emre Kınay, Mert Yazıcıoğlu, Simay Barlas ve Pamir Pekin paylaşıyor.

DRAM VE AŞK BİR ARADA

Kendi ayakları üzerinde duran ancak çocuğu için suç işlemek zorunda kalan bir annenin dramı ve bu gerçekle sınanacak iki gencin aşk hikayesini işleyen “Bir Annenin Günahı”, dramatik hikayesiyle sezona damga vuracak.

Bir Annenin Günahı, yakında Kanal D’de…

Savaşçı’ya Gazi ziyareti!

FOX’un Limon Film imzalı sevilen dizisi “Savaşçı” ekibi Gazi İbrahim Atik’ı ağırladı. 1993 yılında Bingöl Elazığ yolunda dağıtıma giden 33 silahsız erin şehit edildiği saldırıdan sağ kurtulan İbrahim Atik, Savaşçı dizisinin oyuncuları ve set ekibi tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

İki kızı ve oğlunun da tam bir Savaşçı hayranı olduğunu belirten Atik: “Savaşçı dizisini izlerken sadece izlemiyorum, yaşıyorum da.  Kimse bu işleri film diye düşünmesin. Gerçek bunlar ve biz yaşadık. Orada yaşadıklarımı şimdi ekranda izliyorum. O kadar gerçek. Savaşçı çok gerçekçi yazılıyor ve oyuncuları da hakkını veriyor. Eskiden dağda çarpışarak mücadele ediyordum, şimdi vatan sevgisini evlatlarıma ve çocuklara anlatarak mücadeleme devam ediyorum. “dedi.

İbrahim Atik ve ailesi gün boyunca sette oyuncularla fotoğraf çektirip, çekimleri izledi. Oyuncular tarafından çok sıcak karşılandığını belirten Atik, bu ziyaretin kendisi ve çocukları için unutulmaz bir anı olduğunu söyledi.

Başrollerini Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Müjde Uzman, Burç Kümbetlioğlu,  Gaye Turgut Evin, Ali İl, Bahadır Vatanoğlu, Uğur Biçer, Doğan Bayraktar ve Ali Tarık Fındık’ın paylaştığı, yapımını Limon Film, yapımcılığını Hayri Aslan’ın, yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca’nın ve senaryosunu Süleyman Çobanoğlu’nun üstlendiği “Savaşçı” dizisi her Pazar 20.00’de FOX‘ta.

Limon Film’den Filipin uyarlaması dizi!

Limon Film, Filipin uyarlaması dizinin anlaşmasını Cannes’da yaptı. Hayri Aslan, A Mother’s Guilt (Hanggang Saan) uyarlaması için Filipinli yapım şirketi ABS-CBN ile anlaşmayı Cannes Mip TV’de imzaladı.
Limon Film, ilk Filipin uyarlaması olan dizi önümüzdeki sezon için hazırlanacak. ABS-CBN in Uluslararası Pazarlama Direktörü MariaTü Cecilia Ferreros Türkiye ile işbirliği yapmalarının kendileri için büyük bir başarı olduğunu söyleyerek “Türkiye’nin çok bilinen bir yapım şirketiyle birlikte iş yapmaktan çok heyecanlıyız”, dedi.

Hayri Aslan Filipinlerin kültürünün Türk kültürüne çok benzediğini belirterek “Dizinin Türk seyircisinin ilgisini çekeceğini umuyoruz”, dedi.

Yaz sezonunun rekor dizi reytingi Şevkat Yerimdar’dan!

Limon Film/Hayri Aslan’ın yapımcılığını üstlendiği “Şevkat Yerimdar”ın 13. bölümü dün akşam FOX izleyicisiyle buluştu.

Cuma akşamları en çok izlenen dizi olarak büyük bir başarı gösteren “Şevkat Yerimdar”, total hedef kitlede 9.00 rating ve 30.03 share alarak rekor kırdı, yaz sezonunun en yüksek reytingini elde eden dizi oldu.

| Devamı için…

Savaşçı’nın Kılıç Timi’ni mutlu eden paylaşımı!

Başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Uğur Biçer, Hakan Dinçkol, Bahadır Vatanoğlu, Alican Albayrak ve Doğan Bayraktar’ın paylaştığı, yapımcılığını Limon Film’in, yönetmenliğini Mirsad Herovic’in, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun üstlendiği “Savaşçı” dizisi FOX’ta başarılı bir sezon tamamladı.

Şırnak’ta vatani görevini yapan gerçek savaşçılar, Kılıç Timi’nin efsane fotoğrafına yeniden hayat verdiler. Askerlerimizin Kılıç Timi’nin pozunu canlandırdıkları bu özel fotoğraf için ..

| Devamı için…

Yaz sezonunun en yüksek reytingi ‘Şevkat Yerimdar’dan!

FOX’un beğenilen dizisi, Limon Film/Hayri Aslan’ın yapımcılığını üstlendiği “Şevkat Yerimdar”ın yedinci bölümü 7 Temmuz Cuma günü yayınlandı.

Cuma akşamları en çok izlenen dizi olarak büyük bir başarı gösteren “Şevkat Yerimdar”, total hedef kitlede 7.02 rating ve 23.05 share ile yaz sezonunun en çok izlenen dizisi oldu!

| Devamı için…

Ege Aydan, Timur Ölkebaş ve Mert Öcal Savaşçı’nın kadrosuna dahil oldu!

Limon Film/Hayri Aslan’ın, yönetmenliğini Volkan Kocatürk ve Mirsad Herovic’in, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun üstlendiği “Savaşçı” dizisine üç yeni isim katıldı. Ege Aydan, Timur Ölkebaş ve Mert Öcal da artık sevilen dizinin kadrosunda yer alıyor.

19 Mayıs 2017  | Devamı için…

BİR ÖZEL TİM DAHA

‘Kopuz, hiç kimse size kusura bakmayın bile demeyecek biliyorsun değil mi?” Albay Halil İbrahim Kopuz, ayakta komutana doğru döner; “Biliyorum komutanım ama bunun hiç önemi yok. Kemal Paşa Samsun’dan İzmir’e kadar, boynunda idam fermanıyla yürüdü. Bizimki onun yanında ne ki?”.

11 Nisan 2017  | Devamı için…

Savaşçı dizisi Söz ve İsimsizler’i gölgede bıraktı!

Savaşçı kendisi ile aynı kategori dizilerden olan Söz ve İsimsizler’e resmen büyük fark attı.

10 Nisan 2017  | Devamı için…

Savaşçı ekibi ilk bölümü Eskişehir’de birlikte izledi!

Limon Film/Hayri Aslan’ın yapımcılığını, Volkan Kocatürk ve Mirsad Herovic’in yönetmenliğini, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun üstlendiği “Savaşçı” dizisinin ilk bölümü yayınlandı.

10 Nisan 2017  | Devamı için…

Fox Türkiye | Limon Film

Bir dönem Bordo Berelilerin seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Kopuz Albay ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un tutuklanıp hapse atılması ve üç astsubay üyesinin de meslekten ihracıyla dağılma noktasına gelmiştir.

9 Nisan 2017  | Devamı için…

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla!

Söylemeden edemeyeceğim: Savaşçı uzun süredir beklediğim, yazmak için elimi kaşındıran işlerdendi. Başladığı için heyecanlıyım.

9 Nisan 2017  | Devamı için…

Hoş geldin Savaşçı, hoş geldin Kılıç Tim!

Her şeyden önce söylemeliyim ki, her sahnesi, her diyaloğu “özen” kokuyordu Savaşçı’nın.

9 Nisan 2017  | Devamı için…