Oyuncular

Mert Fırat

Kenan Arca

Kuralcı, disiplinli, turizm ve inşaat alanında yatırımlar yapan başarılı bir iş adamı. Aynı zamanda büyük bir servetin veliahdı. Köşeli, sivri yanları olan, insanlarla ve durumlarla hep mesafeli ilişkiler kuran bir adam. Ekstrem sporlara düşkün.Zeynep’le yollarının kesişmesi Kenan’ın hayatındaki en büyük dönüm noktalarından biri olacak.

Damla Sönmez

Zeynep Esen

Tutkulu, zeki, cesur.Zaman zaman oldukça kırılgan ama yeri geldiğinde ise herkese kafa tutabilecek, başkaldırabilecek biri. Sorumluluk almaktan kaçmayıp sonuçları ne olursa olsun kendi kararlarını uygulamayı seçen ve pes etmek nedir bilmeyen bir kadın. Karşısına çıkan zorlukları aşmak için her yolu denemekten yana…

Alper Saldıran

Murat Işık

Yakışıklı, entelektüel, idealist bir avukat. Mesleğinde oldukça başarılı. Ancak büyük paralar kazanmak yerine kendisini maddi gücü olmayan insanları savunmaya adamış.Ancak arkadaşlıktan başka duygular da besliyor Zeynep’e karşı. Kendini bildi bileli Zeynep’e aşık. Fakat bu aşkta istediği karşılığı bulamaması ve annesinin kaybı kişiliğinde derin kırılmalara yol açacak.

Tülin Özen

Türkan Esen

Deli dolu, neşeli, kendisiyle barışık bir kadın.Zamanında yaptığı evlilik hayallerindeki gibi olmamış.Evin büyük kızı olmasına bir Latife’nin de sorumsuzluğu eklenince ister istemez aileyi kucaklayan, annelik görevini üstelenen kişi olmuş. Kendi ayakları üzerinde durup bir gün yine aşık olabilmek ve kendi hayatını kurmak en büyük hayali.

Ahmet Rıfat Şungar

Kadir Yılmaz

Yakışıklı, karizmatik, bıçkın ruhlu bir adam.Yakın zamanda büyük kulüplerden birine transfer olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Türkan’a feci şekilde aşık.Türkan aralarına mesafe koymaya çalışsa da ne olursa olsun bir gün Türkan’ı elde edeceğinden neredeyse emin. Onunla bir hayat sürebilmek için göze alamayacağı şey yok.

Laçin Ceylan

Latife Esen

Zeynep’in annesi. Bencil, hep soylu ve zengin olmaya özenmiş, kurnaz bir kadın. Kendi menfaatlerini her şeyden önemli görüyor.İddialı ve büyük laflar etmesi çoğu zaman kendisini komik duruma düşürmekte. Ama asla bu tavrını değiştirmiyor.Bütün olumsuz özelliklerine rağmen kötü kalpli değil. Ailesi onun için her şeyden önemli.

Levent Ülgen

Ahmet Esen

Hali vakti yerinde, tüccar bir babanın oğlu olarak doğmuş. Ancak babasından kalan işi hiç ilerletememiş. Ancak bunun nedeni tembelliği değil, iş konusunda çok becerikli olamaması. Belli etmese de duygusal, ince ruhlu bir adam. Eski günleri hep hasretle anıyor. Ancak yine de şükretmeyi bilen biri ve ailesini çok seviyor.

Ayfer Dönmez

Ceren Arca

Kenan’ın kız kardeşi. Yurtdışında eğitim almış, güzel, etkileyici hayli entelektüel bir kadın. Ancak içten içe huzursuz. Zaman zaman dengesiz, aşırı halleri var. Bu değişken halinin sebebi ise yaşadığı ruhsal rahatsızlık. Bir günü diğer gününe uymayan bir kadın. Kimi zaman oldukça depresifken, bazen de etrafındakileri yoracak kadar neşeli ve enerjik.

Ayris Alptekin

Şükran Esen

Lise öğrencisi. Ali’yle aynı lisede okumakta. Giyimi, hali, tavrı nedeniyle insanların “erkek Fatma” yakıştırmalarına artık alışmış durumda. Umursamıyor hatta… Lafını sakınmayan, çoğu zaman da haddini aşan laflar eden asi bir kız. Öfkeli, isyankar bir karakteri var.

Begüm Akkaya

Elif Esen

Üniversite öğrencisi. Sessiz, sakin mizaçlı bir genç kız. Çok zeki… Fizik bölümünde okuyor. Okulunun en başarılı öğrencilerinden. Kariyerine bir bilim insanı olarak devam etmeyi hedefliyor.

Lila Gürmen

Şevval Arca

Katı, kuralcı bir kadın. Kenan ve Ceren’in halası.Yalnız, mesafeli, gururlu biri… Lise ve üniversite eğitimini yurtdışında tamamlamış. Hiç evlenmemiş. Kendisini yeğenlerine adamış ve onları bir aristokrat gibi büyütmüş. İstanbul’un en köklü ve zengin ailelerinden.Ait olduğu sınıfa çok bağlı bir kadın. Onun için itibar ve maddi güç her şeyden önemli.

Rojhat Özsoy

Ali Esen

Lise öğrencisi. Aslında içine kapanık, sessiz, masum bir genç. Ancak var olmak, bir yetişkin olduğunu ispatlamak için yolunu kaybedip hiç beklemediği bir yerde kendisini bulacak. Kendine yakıştırdığı “delikanlı” karakter, boyunu aşan işlere kalkışmasına neden olacak ve Ali’nin başına olmadık işler açacak.