Göç Zamanı Oyuncular 2018-04-20T12:36:10+00:00

Oyuncular

Vahide Perçin

Cennet

Gerekirse ölebilecek kadar gözü kara bir anne. İstanbul’da karşılaşacağı zorluklara göğüs gerecek. Yalnız kızlarının değil hayatına girdiği tüm insanların hayatı değiştirecek bir kadın.Aşk konusunda yaralı… Kendisi gibi başka birini yaralamaktan korkuyor. Bu yüzden Sevgi’den nefret bile etse onu kendi cehennemine sürüklemeyi göze alamaz. Başkalarının mutsuzluğu üzerine mutluluk kurmak istemez.

Talat Bulut

Yılmaz

Yılmaz başarılı, vicdanlı, değerleri olan ve ona sahip çıkan bir adamdır.Onun tek kusuru aşık olmak olacak belki de… Ama her zaman duracağı yeri bilecek.İyi bir eş olamadığı gibi babalıkta da başarılı değil. O ne kadar iyi olursa olsun Demir’e yetemiyor. Cennet’in müdahalesine kadar da ne olduğunu anlayamayacak.Bilal adında bir düşmanı var. Yılmaz’ın sevdiklerine zarar gelirse nasıl değişeceğine Bilal’le mücadelesinde görürüz.

Tilbe Saran

Hanım

Hanım Cennet’i ne kadar sevmiyorsa oğlu Yemin’e o kadar tapıyor. Ani kararlar vererek geleceklerini nasıl tehlikeye attığını hesaplayamıyor başlangıçta. Kötülük ruhunda var. Bunu doğru kontrol etmeye ve kendince planlı hareket etmeye başlayınca kötülük kazanır oluyor.Yemin’in kendinden vazgeçeceğini hiç aklına getirmeden yanlış hamleler yapan Hanım sonunda yalnız kalıyor.

Engin Benli

Artem

Artem kızıyla yaşayan, kızına tapan bir baba. Cennet’in hep kızları için hayalini kurduğu baba modeli. İşinde ve hayat duruşu sağlam… Yılmaz’ın da yakın dostu… bu sıkı dostluğun arasına Cennet istemeden giriveriyor.Artem’in gönülü Cennet’ten yana olsa da Cennet’i buna ikna etmesi kolay olmuyor.

Cansu Tosun

Zümrüt

Cennet’in ikinci çocuğu. Kibar, çalışkan, güzel bir kız. Okumayı istiyor. Ama korkak. Cennet ona hayal ettiği hayatı verdiğinde bile geleceğinin olacağına inanamıyor. İstanbul’da ayakta kalma mücadelesi onun naifliğini kıracak ve güçlü bir Zümrüt ortaya çıkacak. Hayatın acımasız olduğunu, savaşmak gerektiğini illa öğrenecek.

Arzu Gamze Kılınç

Sevgi

Sevgi alkol bağımlılığının kurbanı. Sevgi Yılmaz kadar alçakgönüllü değildir. Cennet’i ve kızlarını beğenmez. Bu yüzden Cennet’le sorunlar yaşar. Oysa Cennet oğluyla Sevgi arasında köprü olmak için, onlar için gayret diyordur. Tam Cennet’e yumuşamaya başlamışken Cennet’le Yılmaz’ın yakınlığı eskisinden beter bir ilişkiye doğru sürüklenir.

Elif Ceren Balıkçı

Kiraz

Kiraz kendine biçilen kadere inanmıyor. Kaderi yazmaya inanıyor. Hep bir isyan halinde.Bu hayata kolayca adapte olabileceğine inanırken sınırları aşacaktır. Zengin evdeki görgüsüz kız olup çıkacak. Sıkça Cennet’i utandıracaktır.

Gürkan Günal

Yemin

Cennet’in en büyük çocuğu. Annesini Hanım sanıyor. Hanım’ı taparcasına seviyor. Cennet gibi yumuşak ve iyi değil. Cemal ve Hanım’a benziyor daha çok. Kolay olmasa da Cennet sonunda onun içindeki iyiliği buluyor ve çıkartıyor.Kardeşleriyle hiç bağı yok. Birbirlerini sevmiyorlar.

Romi Vasiliadis

Leyla

Leyla babası tarafından şımartılarak yetiştirilmiş. Leyla’nın isteyip alamadığı bir şey olmamış. Buna rağmen şımarık da değil. Zümrüt o eve gelene kadar Demir’in geleceği olduğunu düşünmüş hep. Sonra işler değişir. Demir’i kıskandıracağım derken bambaşka dünyanın insanına, Yemin’e aşık olur.

Bertan Arslan

Demir

Demir anne sevgisini doya doya yaşayamamaktan mustarip. Zümrüt’le karşılaştığında ondan hoşlanır. Bugüne kadar kaderiymiş gibi peşinde dolanan Leyla’yı iter.