Basında Biz 2019-04-17T10:48:03+00:00

Haberler

Limon Film’den Filipin uyarlaması dizi!

Limon Film, Filipin uyarlaması dizinin anlaşmasını Cannes’da yaptı. Hayri Aslan, A Mother’s Guilt (Hanggang Saan) uyarlaması için Filipinli yapım şirketi ABS-CBN ile anlaşmayı Cannes Mip TV’de imzaladı.
Limon Film, ilk Filipin uyarlaması olan dizi önümüzdeki sezon için hazırlanacak. ABS-CBN in Uluslararası Pazarlama Direktörü MariaTü Cecilia Ferreros Türkiye ile işbirliği yapmalarının kendileri için büyük bir başarı olduğunu söyleyerek “Türkiye’nin çok bilinen bir yapım şirketiyle birlikte iş yapmaktan çok heyecanlıyız”, dedi.

Hayri Aslan Filipinlerin kültürünün Türk kültürüne çok benzediğini belirterek “Dizinin Türk seyircisinin ilgisini çekeceğini umuyoruz”, dedi.

Yaz sezonunun rekor dizi reytingi Şevkat Yerimdar’dan!

Limon Film/Hayri Aslan’ın yapımcılığını üstlendiği “Şevkat Yerimdar”ın 13. bölümü dün akşam FOX izleyicisiyle buluştu.

Cuma akşamları en çok izlenen dizi olarak büyük bir başarı gösteren “Şevkat Yerimdar”, total hedef kitlede 9.00 rating ve 30.03 share alarak rekor kırdı, yaz sezonunun en yüksek reytingini elde eden dizi oldu.

| Devamı için…

Savaşçı’nın Kılıç Timi’ni mutlu eden paylaşımı!

Başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Uğur Biçer, Hakan Dinçkol, Bahadır Vatanoğlu, Alican Albayrak ve Doğan Bayraktar’ın paylaştığı, yapımcılığını Limon Film’in, yönetmenliğini Mirsad Herovic’in, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun üstlendiği “Savaşçı” dizisi FOX’ta başarılı bir sezon tamamladı.

Şırnak’ta vatani görevini yapan gerçek savaşçılar, Kılıç Timi’nin efsane fotoğrafına yeniden hayat verdiler. Askerlerimizin Kılıç Timi’nin pozunu canlandırdıkları bu özel fotoğraf için ..

| Devamı için…

Yaz sezonunun en yüksek reytingi ‘Şevkat Yerimdar’dan!

FOX’un beğenilen dizisi, Limon Film/Hayri Aslan’ın yapımcılığını üstlendiği “Şevkat Yerimdar”ın yedinci bölümü 7 Temmuz Cuma günü yayınlandı.

Cuma akşamları en çok izlenen dizi olarak büyük bir başarı gösteren “Şevkat Yerimdar”, total hedef kitlede 7.02 rating ve 23.05 share ile yaz sezonunun en çok izlenen dizisi oldu!

| Devamı için…

Ege Aydan, Timur Ölkebaş ve Mert Öcal Savaşçı’nın kadrosuna dahil oldu!

Limon Film/Hayri Aslan’ın, yönetmenliğini Volkan Kocatürk ve Mirsad Herovic’in, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun üstlendiği “Savaşçı” dizisine üç yeni isim katıldı. Ege Aydan, Timur Ölkebaş ve Mert Öcal da artık sevilen dizinin kadrosunda yer alıyor.

19 Mayıs 2017  | Devamı için…

BİR ÖZEL TİM DAHA

‘Kopuz, hiç kimse size kusura bakmayın bile demeyecek biliyorsun değil mi?” Albay Halil İbrahim Kopuz, ayakta komutana doğru döner; “Biliyorum komutanım ama bunun hiç önemi yok. Kemal Paşa Samsun’dan İzmir’e kadar, boynunda idam fermanıyla yürüdü. Bizimki onun yanında ne ki?”.

11 Nisan 2017  | Devamı için…

Savaşçı dizisi Söz ve İsimsizler’i gölgede bıraktı!

Savaşçı kendisi ile aynı kategori dizilerden olan Söz ve İsimsizler’e resmen büyük fark attı.

10 Nisan 2017  | Devamı için…

Savaşçı ekibi ilk bölümü Eskişehir’de birlikte izledi!

Limon Film/Hayri Aslan’ın yapımcılığını, Volkan Kocatürk ve Mirsad Herovic’in yönetmenliğini, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun üstlendiği “Savaşçı” dizisinin ilk bölümü yayınlandı.

10 Nisan 2017  | Devamı için…

Fox Türkiye | Limon Film

Bir dönem Bordo Berelilerin seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Kopuz Albay ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un tutuklanıp hapse atılması ve üç astsubay üyesinin de meslekten ihracıyla dağılma noktasına gelmiştir.

9 Nisan 2017  | Devamı için…

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla!

Söylemeden edemeyeceğim: Savaşçı uzun süredir beklediğim, yazmak için elimi kaşındıran işlerdendi. Başladığı için heyecanlıyım.

9 Nisan 2017  | Devamı için…

Hoş geldin Savaşçı, hoş geldin Kılıç Tim!

Her şeyden önce söylemeliyim ki, her sahnesi, her diyaloğu “özen” kokuyordu Savaşçı’nın.

9 Nisan 2017  | Devamı için…